Мы уже писали о том, что были затоплены места, где при совке добывались соли урана, которые поднимались на поверхность в виде растворов. Как там все будет выглядеть после ухода воды, сказать невозможно, поскольку если там будет проблема, то в путинской федерации ее засекретят и все – нет проблемы. Но в их пабликах с тревогой пишут еще об одном, вполне вероятном последствии. Выглядит это так:

«Оренбург, Расиля: Написал один подписчик: … Чтобы понимали масштабы происходящего: Вся центральная россия, Урал и Сибирь затоплены. Посевной в этих районах не будет, все личные хозяйства уничтожены.

Колхозы, совхозы, фермы, птицефабрики… Все сельское хозяйство центральной России уничтожено. Люди, потеряли ВСЕ, в прямом смысле. И не забывайте, что и племенные хозяйства, и семеноводчиские предприятия тоже утонули. Больше нет ни семян, ни полей, ни огородов, ни птицы, ни животины… Вообще ни чего нет в аграрном центре России. И при этом, идет массовый вывоз зерна, и продовольствия куда то зарубеж. На Западе, сеять не кому, остались старики и дети, всех мужчин покрошили …

Две аграрные страны, остались нищими, убитыми, без семян, огородов, и пахотных земель… Вот, у кого мозги есть, вы понимаете масштаб спланированной диверсии, и геноцида народа???  Удивляюсь, что ни кто не понимает масштаба трагедии, и чем это обернется в очень ближайшем будущем…

Нас ждёт голод?»

Тут я не могу рассуждать хотя бы с минимальным знанием дела, поскольку не сталкивался с аграрными темами. Максимум, что могу вспомнить – эпопею с «Зерновым коридором» и блокадой польских фермеров, а в таком ракурсе – трудно сказать, насколько такая постановка вопроса была актуальной. Но это было написано лаптями, для лаптей и они вряд ли себе предполагали, что мы, в Украине, обратим на это внимание.

Тем не менее, уже не раз приходилось натыкаться на материалы о том, что теперь аграрные предприятия помойной федерации отрезаны от семенного фонда стран Запада и это артикулировалось как самостоятельная и довольно опасная, по возможным последствиям, тема. Кстати, речь шла не только о семенном, посевном материале, но и племенных животных, птице и так далее. Оказывается, лапти очень сильно были завязаны на поставках всего этого. Похоже на то, что в этом плане они тоже кинулись в импортозамещение, но тут к ним подкрался паводок. И между прочим, нечто подобное, пусть и не в таком масштабе, как в Оренбургской или Курганской областях, прямо сейчас происходит в самой москве:

В общем, когда большая вода пришла, это, конечно же, была проблема, но вот когда она уйдет, проблемы могут оказаться куда более серьезные. Кому-то это был бы явный знак о том, что всем стадом они что-то не то делают, но это – не тот случай. Лапти уверены в том, что их величие, построенное в виде домика над выгребухой с буквой Z на двери сортира, спишет им все. Ну что же, на счет спишет сказать сложно, а вот насчет смоет – вполне.

13 коментар до “Большая вода – большая беда? (Часть 2)”
  1. “Две аграрные страны оказались затопленными”…
    О какой второй стране идёт речь?

    1. Ну, не буде в роісії голоду. І постраждали від повені не аграрні регіони.
      Трішки інформації і порівняння.
      Починаючи з 2008 року в раісії і в Україні інтенсивно пішли інвестиції в с/г. Які ж результати цих інвестицій станом на 2021р. Україна мала близько 42 млн.га землі сільськогосподарського призначення. З них 32 млн це рілля. Найбільший вал зернових (пшениця, кукурудза, соняшник і тд) Україна отримала в 2021р. Він склав близько 106млн.т.
      Що це значить? В ссср Україні ставилося завдання виростити вал зерна 50млн.т. За весь час ссср Україна лише кілька разів досягала цієї позначки. А так цей показник коливався в межах 38-45млн.т. Тобто починаючи з 2008 року Україна збільшила виробництво зернових в два рази…
      раісія. Площа с/г земель більше 300млн.га. Площа орних земель 150-160млн.га. Станом на 2021р раісія мала вал зернових близько 140млн.т. І це для них дуже багато. Тому, що в ссср цей показник був в межах 80млн.т+- по роках.
      В 2023 р Україна отримала близько 70млн.т зернових з площі 18млн.га. Раісія 150млн.т. Для них це рекорд.
      Ідем далі…
      Для нормального, збалансованого харчування людині потрібно 1т зерна/рік. Це не означає, що таку кількість необхідно з’їсти ложкою. Це означає, що така кількість зерна необхідна щоб отримати достатньо м’ яса, молока, яєць, жирів і т.д. для збалансованого харчування.
      Так от. З 2010 по 2021р.раісія отримувала середній вал зерна 120-130 млн.т. При цьому експортувала близько 40-50млн.т. Тобто, якщо провести прості арифметичні дії, то стане зрозуміло, що для внутрішнього споживання залишалось 80-90млн.т! І це на 140млн.тіл. І тут постає питання. Чи в росії не має скільки тіл, чи вони харчуються на рівні країн північної Африки?!
      А так як переважна більшість землі, де вирощуються ці об’єми зерна, не постраждала, то і голоду в них не буде. Доповідь закінчив.

  2. Це то, про що писав Т. Г. Шевченко у своєму творі «СОН».
    Дивлюсь, цар підходить
    До найстаршого… та в пику
    Його як затопить!..
    Облизався неборака
    Та меншого в пузо —
    Аж загуло!.. а той собі
    Ще меншого туза
    Межи плечі; той меншого,
    А менший малого,
    А той дрібних, а дрібнота
    Уже за порогом
    Як кинеться по улицях,
    Та й дівай місити
    Недобитків православних,
    А ті голосити;
    Та верещать; та як ревнуть:
    “Гуля наш батюшка, ґуля!
    Ура!..ура!..ура! а, а, а…”
    Зареготався я, та й годі;
    Похоже на реалїї сьогодення на московії, після повені та пожеж, а вони, уже попереду!!

  3. Россия. Наводнение 2024. С востока на запад.
    Тюмень, Курган – река Тобол
    Свердловск, Челябинск, Орск – река Урал
    Уфа на своей реке, от Уфы на юг полоса до Оренбурга
    Оренбург – река Урал
    Куйбышев, Самара – река Волга
    от Самары на запад до Пензы полоса
    Саратов – река Волга
    частично Волгоград
    Тверь немного
    Остальное чуть-чуть.
    В масштабе России. Ничего катастрофичного для пшеницы. Коровы умеют ходить. Птицефабрики в тех местах – это да.

      1. > Коровы умеют ходить.
        По воде?
        Как далеко и как быстро коров можно увести от затопления?

    1. Не буде дефіциту картоплі. Ніхто не припиняв експорт насіння картоплі з Європи до росії. Крім того, багато насіннєвих компаній розмножують картоплю в самій рашці, а завозять лише SSE або навіть меристему. А це можна провезти навіть на легковику. Та й хімічні компанії всі працюють. BASF, BAYER, SYNGENTA.

  4. > Кстати, речь шла не только о семенном, посевном материале, но и племенных животных, птице и так далее. Оказывается, лапти очень сильно были завязаны на поставках всего этого. Похоже на то, что в этом плане они тоже кинулись в импортозамещение, но тут к ним подкрался паводок.
     
    А, між іншим, з імпортозаміщенням посівного матеріалу не все так просто: виробники насіння, щоби покупці купували насіння не в перший і останній раз, а щорічно, продають насіння не власне сорту, а його гібриду першого покоління, який ще зберігає властивості сорту. Тож якщо спробувати використовувати частину врожаю на насіння, то буде вже не той компот.

    1. Гібриди – це результат генетичного схрещення різних культур. Тому гібриди першого покоління і мають властивості кращі за сорт взятий за основу. Наступні покоління вже гірші за чистий сорт. Це генетика, а не сговор виробників насіння. Можна і чистий сорт купувати, але його урожайність/скоростиглість буде або нижча за гібрид, або його складніше виростити (шкідники, стійкість до хвороб, умови для росту).
      У птахів яскравий приклад – бройлер, який насправді не є куркою.
      І, да, проблеми з насінням та племінними тваринами даються в знаки через два-три роки.
      Доля імпортного насіння картоплі на московії перевищувала 90%. Тому я буду дуже здивований, якщо цього року там не буде дефіцита/високих цін на картоплю.

Коментарі закриті.